Fotoğraflarla Adıyaman’ın güzellikleri sergilendi

3r

Adıyaman Kent Konseyi olarak, Adıyaman’ın tanınıp bilinmesi, kent bilincinin oluşması ve daha fazla sahiplenilmesi amacıyla gerçekleştirdiğimiz “Tarihi ve Doğasıyla 4 Mevsim Adıyaman” fotoğraf sergisi sona erdi.

Fotoğraf sanatçısı Fatih Çam’ın birbirinden değerli eserlerinden oluşan ve büyük bir emek ürünü olan fotoğraf sergisi Keleş Konağı’nda gerçekleştirildi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun yanı sıra çok sayıda davetlinin ve sanatseverin katıldığı sergi 16 Mayıs Salı günü açıldı ve 4 gün sürdü. Büyük ilgi gören sergi dört gün boyunca ziyaretçilerin akınına uğradı.

Fotoğraf sanatını Adıyaman’ın tanınıp bilinmesi noktasında sergileyen sanatçı Fatih Çam’a teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı H. Sinan Temel, serginin gördüğü ilginin ve aldıkları beğeninin hem Adıyaman hem de fotoğraf sanatı açısından sevindirici olduğunu söyledi.

Kent Konseyi olarak fotoğraf sanatçısı Fatih Çam’a  emeklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Fatih Çam da kendisine verilen destek ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür memnuniyetinin ifadesi olarak Kent konseyine plaket verdi. Plaketler Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu tarafından takdim edildi.

1r

2r

7r

4r

5r

8r

6r

9r

10r

11r

12r