Kent Buluşmalarında Başkan Kutlu Gençlerle Biraraya Geldi

Adıyaman Kent Konseyi tarafından organize edilen “Kent Buluşmaları” programı kapsamında gençlerle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Adıyaman’ın geleceği konusunda gençlerin fikirlerini aldı.

Kent Konseyi tarafından hazırlanan “Kent Buluşmaları” projesi kapsamında lise ve üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu hem tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, Kent Konseyi Genel Sekreteri Sait Yıldırım, Adıyaman Belediyesi Meclis Üyeleri, kent konseyi yürütme kurulu üyeleri, kent konseyi meclis üyeleri ve üniversite ile lise gençliği katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, toplantıyı tertip etmelerindeki amacın gençlerin ilin gelişmesi konusunda eleştirilerini, önerilerini ve düşüncelerini ilin yöneticilerine söyleyebilmeleri olduğunu dile getirdi. Gençleri ilin yöneticileri ile biraya getirmeye devam edeceklerini vurgulayan Temel, davetlerini kırmayarak toplantıya katılan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

Açılış konuşmasının ardından konuşan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise deneyimlerini gençlerle paylaştı ve gençlerin hayatta başarılı olabilmeleri için bazı önerilerde bulundu. Yaklaşık bir saat süren konuşmanın ardından gençlerin önerilerini ve projelerini dinleyen Başkan Kutlu, gençlerle daha sık bir araya gelme sözü verdi. Toplantının sonunda Başkan Kutlu, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

kutlu0

kutlu1