MÜSİAD Adıyaman Şubesini ziyaret ettik

Adıyaman Kent Konseyi olarak, ortak akıl ziyaretleri çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerin bu kez durağı MÜSİAD Adıyaman Şubesi oldu. Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve Yürütme kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Gayet samimi ve paylaşımcı bir ortamda geçekleşen ziyarette genel olarak şehrin sorunları üzerinde fikir alış verişinde bulunuldu ve bu sorunların çözümünde ortak aklın önemi vurgulandı. Şehirde yaşayanların kullandığı ortak alan olan kaldırım ve yolların, hatalı ve yanlış uygulamalar yüzünden işgale maruz kaldığı, insanların bu yüzden mağdur olduğu, bu konuda resmi ve sivil kurumlar ile toplum olarak topyekun bir şeyler yapılması gerektiği üzerinde durularak, özellikle esnaf hemşehrilerimizle belediyenin bu konuda daha hassas davranmasının sorunu çözmekte sonuç alıcı olacağı konusunda hem fikir olundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden başkan Şerif Yıldırım, şehrin hepimizin ortak paydası olduğunu söyleyerek, sorunların çözümünde de ortak davranılması gerektiğini söyledi.

Kent Konseyinin çalışmaları hakkında paylaşımların da yapıldığı ziyarette, daha güzel bir Adıyaman yolunda ortak tavır ve çalışmalar içerisinde bulunulması konusunda görüş birliğine varıldı.

Kent Konseyi başkanı Sinan Temel, gördükleri ilgiden ve destekten dolayı başta Başkan Şerif Yıldırım olmak üzere yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, ziyaret ve görüş alışverişlerinin bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulundu.

msd1

msd2