Polis Haftası Nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Ettik

Kent Konseyi olarak Polis Haftası sebebiyle İl Emniyet Müdür Vekili İbrahim KABA’yı ziyaret ederek Polis Haftasını kutladık.

Polis teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, Yürütme Kurulu Üyelerimiz  Abdulkerim Işık ve Fadime Kayakıran ile Genel Sekreter Sait Yıldırım hazır bulundular.

Ziyaret nedeniyle kısa bir konuşma yapan Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, polislerin kamu düzeninin ve asayişin sağlanması, hak ve özgürlüklerin korunması konusunda üstün gayret gösterdiklerini ifade ederek şunları söyledi: “Emniyet teşkilatımız milletin göz bebeği olan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle son dönemlerde ülkemizin huzur ve refahı, vatandaşlarımızın da güveni konusunda üstün gayretler göstermektedirler. Askerlerimizle birlikte gösterilen bu üstün başarı her türlü takdirin üstündedir. Bu vesile ile şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimiz her zaman polislerimizin, emniyet teşkilatımızın ve askerlerimizin yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir. Sayın müdürümüzün şahsında tüm emniyet mensuplarımızın polis haftalarını Kent Konseyimiz adına kutluyor görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Gönlümüz ve dualarımız her zaman kendileri ile birliktedir. Allah yar ve yardımcıları olsun.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdür V. İbrahim Kaba da Adıyaman Kent Konseyine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, milletimizin güvenini ve dualarını her zaman yüreklerinde hissettiklerini, güçlerini halktan ve kanunlardan aldıklarını, bu inançla görevlerini daha bir azim ve şevkle yaptıklarını ifade etti. Son günlerde yaşanan zorlu süreci de birlikte aşacaklarını söyledi.

Ziyaretin bir anısı olarak Adıyaman Kent konseyi adına Başkan Sinan Temel tarafından İl Emniyet Müdür V. İbrahim Kaba’ya hat yazılı Kur’an-ı Kerim’den surelerin yer aldığı bir tablo hediye etti.

Polis Haftası (4)

Polis Haftası (6)